KONST / Litografier / Grafiskt blad 8493026
nr 849 3026
Grafiskt blad
Anders Malmströmer, osignerad, "klumpfisk", 100x70
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2013
kl 18:50:29
100 kr
250 kr
200 kr